Gizlilik
www.sismebebekci.com cinsel ürünler sektöründe güvenilir,Dürüst ve Kaliteli hizmet anlayışıyla, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla online satış olarak hizmet vermektedir.
   
  Gizlilik İlkesini Uyguluyoruz...
www.sismebebekci.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerde %100 gizlilik kuralları uygulanmaktadır.

    Siparişleriniz Paketleme, Fatura ve Tahsilatlar dahil hiç bir şekilde www.sismebebekci.com alışverişi olarak gösterilmez. Uyguladığımız Gizlilik Tedbirleri
  • Ürünler, dışarıdan bakıldığında içeriği anlaşılmayacak şekilde paketlenir ve kargoya teslim edilir. Hiç bir paketimizin dışında www.sismebebekci.com ibaresi yeralmaz. Buna göderen bölümündeki bilgi dahildir.
  • Ürünle birlikte gelen faturada ürün detayı yazılmaz. Yalnızca “Hediyelik Eşya” gibi genel terimler ile faturalandırılır.
  • Banka havalesi firmamızın tahsilat yetkilisi adına alınır. www.sismebebekci.com adına Havale/EFT istenmez. Bu sayede banka hesabınızda www.sismebebekci.com'dan alışveriş yaptığınız anlaşılmaz. Kredi kartı extrenizde www.sismebebekci.com ibaresi yeralmaz. Bu sayede kredi kartı ekstrenizde www.sismebebekci.com’dan alışveriş yaptığınız anlaşılmaz
  • Tüm tedbirler sizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanız ve isteğiniz dışında kimsenin www.sismebebekci.com’dan alışveriş yaptığınızı öğrenmemesi amaçlanmıştır.

 

Satış Mağaza Adresimiz: Söğütlü Çeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Merkezi, No: 186 kat: 1  İstanbul / Kadıköy ( Söğütlü Çeşme Otobüs Durağı Karşısı )

Adres Tarifi: Söğütlü çeşme katlı otopark karşısı, Papuç ayakkabı üstü, Söğütlü çeşme otobüs durağı karşısı

Telefon: 0216 337 47 37 - Gsm 0535 439 77 31